Rayo Vallecano u finišu slomio Mallorcu

Trinaesto kolo Primere

A. Haznadarević

Rayo Vallecano je u trinaestom kolu španske Primere uspio savladati gostujuću Mallorcu rezultatom 2:0.

Susret u koji su obje momčadi ušle sa velikom dozom respekta nije donio baš previše uzbuđenja, a na prvi pogodak se čekalo sve do 87. minuta.

Leo Carrilho je nakon asistencije Nacha uspio konačno savladati golmana Mallorce, a ovaj gol u potpunosti šokirao gostujuću ekipu.

Zbunjenost u posljednjem minutu regularnog toka utakmice Rayo znalački koristi, te nakon asistencije danas odličnog Carrilha, a Andrija Delibašić postavlja krajnjih 2:0.