Ovaj put ni VAR ne pomaže: Real Madrid vodi protiv Liverpoola!

Vinicius zabio za 1:0

E. Čaušević

Liverpool i Real Madrid igraju trenutno finale Lige prvaka.

U prvom poluvremenu nije bilo golova iako je u samom finišu na diskutabilan način poništen gol Real Madrida.

Ipak, kraljevski klub je u 59. minuti uspio da dođe do vodstva, a ovaj put VAR nije mogao da spasi Redse.

S desne strane sjajno je prošao Valverde i ubacio loptu u petarac, a tu se najbolje snalazi Vinicius Junior koji rutinski šalje loptu u mrežu Alissona za 1:0 i erupciju oduševljenja navijača Real Madrida.

Gol Reala za 1:0 pogledajte OVDJE.

Zaprati Real Madrid, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Real Madrid Moje Teme

King_Kenny
...cist penal za Liverpool minutu prije gola,igrac izblokira sut Salaha rukom,VAR se ni ne gleda...da ne pricamo koliko prekrsaja u korist Liverpoola nije svirao...