62

Komentari (62)

075tzzla
Obistinjuje se moje proročanstvo, ??. Dok je VAR-a Real neće osvojiti ništa.??? pogotovo u Evropi. ???? Živio VAR, nema više Kassai i Oliver da donose titule ????
manijacci8787
Sta pricas ti, prosle sezone bio var uzeli kup spanije i la ligu..
m1987
@075tzzla brate uzeli spanski super kup i laligu, jesil dobar ti...
Zulfikar
Kamo srece kad bi ispali i Real i Barca, da Segunda bude zanimljivija...
cccccc
Ajde sada budite realni pa priznajte. Znači, Barcelona u El Clasicu pogađa prečku u 90 minuti, a sudija produžava utakmicu samo 4 minute, a 2-3 minute su izgubljene samo dok je sudija gledao VAR + 2,3 minute dok je sudija mijenjao opremu + 1 minuta dok je Casemiro izašao sa terena zbog crvenog + sve izmjene na utakmici. Samo zbog tih stvari je MORAO i trebalo je biti produženo barem 7-8 minuta, a produženo je samo 4. Jučer opet Barceloni treba gol protiv Atletica i opet nadoknada samo 2 minute. U ta 2 derbija kada je Barci trebao gol , utakmice su produžene 4+2 minute, a danas Realu treba gol i odmah je nadoknada 6 minuta. Ispade da je danas izgubljeno isto vremena koliko je izgubljeno u utakmicama Barcelone protiv Reala i Atletica zajedno. Smiješno. Jednostavno pravila nisu ista za sve.
realno_govoreci
Ma nemoj biti smijesan. Pa sto ne postignu gol do 90 min nego eto tih 4 min nadoknade je rijesiko prvaka Spanije,nemoj barem sebi biti smijesan. Ako cemo uz dlaku ici onda realno ono penal Sevilje po pravilima nije bio jer je lopta prvo okrznula od rame pa u ruku udarila i po pravilima do nije penal.Znaci da je Real zakinut ua pobjedu pa makar bilo i pola sata nadoknade .
user1620593935
Nije to riješilo el Clasico nego ne svirani penal za Barcelonu, a sličan penal se svirao za Real u prvom el Clasicu ove sezone
Mehinaldo
Generalno lose sudjenje u spaniji i prosle sezone guranje reala maksimalno ali ove sezone melju real sviraju i sto jest i sto nije Real je trom mrtavlose igraju sporo igraju i nisu zasluzili nista da osvoje ali ovo veceras nije penal ovo je smijesno sta se svira Nisu nista bolji ni barsa i atletiko ali reala sakate da valja poklonili su im titulu sudije proslu sezonu ali ovu su ih ubili
cccccc
Kako su ih ubili? Time što su pogurani u El Clasicu, protiv Granade, protiv Betisa na početku sezone, protiv Alavesa i ko zna još u koliko utakmica... Šta bi onda trebala reći Barcelona kojoj je zadnje 2 sezone svirano samo 14 penala, a protiv njih 13. Barcelona je zakinuta za titulu i ove i prošle sezone.
A koliko je Messi samo ove godine dao pogodaka sa panela i jos fulio?
user1579471433
A sjećate li se očitog penala u 79 minuti ,protiv Elchea kada je pri rezultatu 2-1 za real Ramos rukom igrao?
Mehinaldo
Vidi druze ti imas svoje vidjenje ja kazem samo da kako ja gledam utakmicu ono nije penal nema namjere lopta bi otisla svakako van 16 metara tako da se ne lazemo nije penal E sad sto se el clasica tice ne znam sta je real pripazen dobili crveni (opravdan) ako na penal mislis na braitweitu to je smijesno ako je tebi ono penal ok
Mehinaldo, i meni je onaj penal na ramosu i prvom el Clasicu još smiješniji pa je sviran.
Realno govoreći, o kakvim penalima pričaš? Barceloni je zadnje 2 sezone svirano 14 penala, a protiv njih 13.
Mehinaldo
Ovo nije penal u skoku lopta dohvatila igraca sevilje civjek ledjima okrenut ne vidi loptu uopste
Berlinac
Ja sam vatreni navijac Real Madrida ali Sevilja je igrala odlicno kad sve izracunas Atletico zasluzuje titulu 8 ako se jos nista nezna Real je bio truba ove sezone jedino Benzemi svaka cast
Salihović23
Atletico se vadi svaku utakmicu u 2021 ne znaju ni sami kako su i dalje prvi. A Real da se nije do neki dan borio na oba fronta, ne bi ni ovih par bodova prosuo. I ljudi imaju duplo više povreda od svih, nevjerovatno koliko peha u jednoj sezoni. Ako osvoje la ligu kapa do poda Zizou.
Manager
Ovo je odlična sezona Reala ,obzirom na 'bolnicu' čitave sezone i to s Hazardom kao stalnim 'pacijentom'.
Eno30
Kako stvari stoje i Atletico, Real i Barsa dobivaju preostale tri utakmice nisu to neki protivnici koji mogu tu uzeti neke bodove. Atketico ako dobije Sociedad dobice i Osasunu i Valjadolid tako da je sve u njihovim rukama igraju dvije tekme kuci i jednu u gostima
E.Car
Ako dobiju sociedad, prvo skoči pa reci hop.
Kockasecera
Kako Hazard dao gol? ??
Manager
napuco ga kros u nogu (odbila mi se od pete čini mi se )
Kockasecera
Ja kako sam vidio odbila se od igraca Seville. Ili me oko vara. Vidim i na rezultatima pise Hazard...
memara86
Kako sam i komentarisao jučer, nema šanse da Real ovo dobije. Neće dobiti još barem jednu utakmicu do kraja, mislim da će ih Bilbao zaustaviti.
Nemoj ih,mislit ce da si lud :D
Maestro
Šteta za Sevilju istorija prilika za titulu u finišu sezone bježi ali glavu gore odlična utakmica Rakitić i društvo sjajni sve pohvale za timsku igru
Mele
Atleticu je dovoljno i 7 bodova, bice prvaci iako Barsa dobije sve 3 zadnje..Real je otpao , samo ako Atletico ne prospe poene sad.
Skopidoo
@Mele druze atletiko ako x odigra a real pob do kraja real je prvak..jesu svjestan sta pises
@Skopidoo dobije Real kao i veceras hahahhaah.To ste pisali do prije ove utakmixe isto pa vidi ;)
Skopidoo
@realno_govoreci kad se pogleda nedosudjeni penal za real i apstraktni penal za sevillu,DA real je trebao pobijedit
Sudijske odluke ma koliko god volio Real su ispravne bile
Salihović23
Ovaj sudija je svirao onaj penal za Real protiv Barcelone ove sezone za onaj pad Ramosa u prvom El Clasicu. Svaka čast Sevilli. Bez pomoći sudija ovaj tim Reala je nula. Neće bijela Madridska smeća osvojiti ništa ove sezone. Čestitke Atleticu na tituli.
Manager
hahahahaha ,pa sine ovo je odlična sezona Reala obzirom na 'bolnicu' čitave sezone i to s Hazardom kao stalnim 'pacijentom'
Ymrader
Ovaj var je toliko nedorečen, sad lopta ide od gola, igrac je okrenut ledjima i pogadja ga u ruku, nema namjere ni orjentacije. Dosta puta amo vidjeli da nije sviran penal u ovakvoj situaciji pa je to vjerovatno odluka sudije. Mada po mom misljenju je trebao ostaviti penal za Real, puno je ocigledniji i situacija je puno opasnija tj. Siguran gol. Ipak ponavljam var je nedorečen po ovom pitanju i nadam se da ce svi imati jednak kriterij u jednakim situacijama.
BaboBih
Nije tu problem VAR.. problem je u sudiji. Bio VAR ili ne sve je isto kao prije. Jedan sudija ce da ponekad svira penal a neki ne.. i neki ce osjecati nepravdu
Radnicki
Tako je, do sudije je...i VAR je sudija...lopta ga je cak prvo pogodila u rame, tako da komontno nije morao svirati, imao bi opravdanje, ali sto kazes uvijek ce neko osjecati nepravdu...
Ymrader
Slazem se i upravo to i govorim. Sad za sad je to odluka sudije ali ako var, odnosno ljudi koji donose pravila uvedu novo oko ovakvih situacija bit ce puni vise fer za sve ekipe. Da ne ponavljam opet svoje vidjenje ove situacije i da skratim, desilo se i desavat ce se jos puno greski i nepravdi. Ako vec postoji var i fudbal mijenja staro ruho zasto ne bi to bilo najpostenije i najpreciznije na zadovoljstvo svih nas?! Lp
Manager
možda i ne bi sviro penal za igranje rukom Milita-a ,ali onda bi morao svirati penal za Real .. zato je morao svirati penal Sevilji , jbga jer je Militao imao preočigledan (nenamjero) kontakt ruke i lopte .. previše bi Sevilja onda bila oštećena ,znači ne samo da ne svira penal za njih nego + još penal protiv njih .. previše bi bilo ..
Mahatma.Barbie
Šta je napustilo Sevillu? Casemiro u zadnjem napadu Reala na utakmici šutao malo pored gola,Sevilla se provukla. Remi najrealniji ipak na kraju,ali nije još ništa odlučeno oko titule.
Manager
Viktorije se igralo na Sevljin gol .. ali eto znali su oni zabosti kada treba i kako treba ..
amex
Real je ovo morao dobit! Rasturit.. s obzirom da ga je vodilo na prvo mjesto. Šteta velika..
Plavipuž
Barca opet treca.. ako sve ekipe sve pobjede na kraju Barca ostaje treca... cemu se oni imaju da raduju
Zbog rasporeda i forme Atlerika i Reala
durgutajdin
Sudija zasluzio da vise nikad ne prismrdi terenu kriminialno sudenje
Plavipuž
Đe ba zapelo... vama se to kao moraju da dosude svaku utakmicu po 2 penala?
Samir7
U 54 nema penala za Real igranje rukom ali u 78 ima protiv Reala igranje rukom smijena liga, cak smjesnija od nase BiH lige
ubnt
Mostarac ,a ono protiv Atletica nije bio penal ? Ista situacija . Ti navijas za Real ? Ne rise .
Salihović23
Pa sta je čojk pogrešno rekao prije je ono penal za Real u 54 minuti, nego ono 70oj, frajer a je prvo u rame udarila lopta pa u ruku, jer je mislio da ce je izbit. A u 54 je refleksno igrač odigrao rukom al jbg Var se nije ni gledao, zašto? Sad namjera gdje je više il sviraj oba il nijedan. Fuj poserem im se na pravila.
Samir7
Ako je bio penal za Sevilju bio je i za Real
cccccc
Samir7, to od igrača Seville je bila ruka uz tijelo i nije su ni gledalo, a ovdje igrač Reala raširio ruke, kao avion krila. Praviš glupe usporedbe. Ali navikli ste vi navijači Reala da se to protiv Reala ne sudi. Sjetimo se samo Realove krađe protiv Eibara i igranja rukom Šljamosa.
Samir7
Prvo ga lopta u rame udarila pa u ruku plus covjek ledzima okrenut
Skopidoo
Da je meni znat kako se u ovoj situaciji barcelona moze radovat?
Hehehehrvtbr
Brate ti kad ti je Rela los udri po barci pusti Barcu ,gledaj tvoj Real ustavri gledajte svi kako Atletiko uzima:)
Skopidoo
@Hehehehrvtbr lave kad te budem pitao za misljenje onda se javi,atletico i protiv zelje da igra ne bi se znalo hocel pobijedit
Mele
Sa sve 3 pobjede do kraja, Barselona 84, Real 83. tako da Atletico moze sa 2 pobjede i jednim nerijesenim biti prvak. Osvaja 84 boda sto je dovoljno, jer su Barsu pobijedili.
Skopidoo
@Mele udji lave na rezultate i pogledaj tabelu i ako ostanes pri svom misljenju obrati se ocnim