Bratstvo ostvarilo visoku pobjedu protiv Orahovice
Narednu prijateljsku utakmicu nogometaši Bratstva bi prije odlaska na pripreme u Rovinj, trebali odigrati sa NK Mladost Malešići.

Šest golova u mreži gostiju

E. Oštraković

Danas su nogometaši Bratstva ostvarili pobjedu u prijateljskom susretu protiv NK Orahovica, rezultatom 6:1.

Očekivanu pobjedu su u prvom nastupu upisali nogometaši Bratstva u prvoj pripremnoj utakmici.

Gračanlije su povele u 15. minuti preko Dženana Piragića, kome je ovo bio prvijenac u dresu Bratstva. Do kraja poluvremena nogometaši Bratstva poveli su 4:0, a viđena su dva autogola te pogodak Berbića. Konačan rezultat prvog dijela bio je 4:1.

U drugom poluvremenu u ekipi Bratstva na teren je izašla druga postava, dok su gosti izmijenili samo tri igrača. Na 5:1 povisio je Stojanov, a konačan rezultat postavio je Bajić. Također, Bratstvu su poništena dva gola zbog prekršaja u napadu, te je konačan rezultat utakmice 6:1.