Rezultatima iz Tešnja i Gabele niko se nije mogao nadati

Završeno 4. kolo Prve lige FBiH

S. Mlaćo

Danas su odigrana dva susreta 4. kola Prve lige FBiH.

Lider NK Vis Simm Bau je ugostio NK Travnik, a na kraju je završilo 1:1.

Vis Simm Bau je poveo pogotkom Hadžića u osmoj minuti sa penala, što je bio i konačan rezultat prvog dijela.

U 60. minuti gosti su ostali sa desetoricom. Isključen je Silajdžija. Ipak, nije to poremetilo mlade Vezire koji pogotkom Baltića dolaze do izjednačenja.

Do kraja je ostalo 1:1 i gosti svakako mogu biti zadovoljni.

U Gabeli je gostovao Radnik, i ovdje smo vidjeli iznenađenje. Gosti su odnijeli puni plijen (1:2).

Gosti su poveli u 43. minuti preko Vladavića, ali odmah je izjednačio Turanjanin.

U nastavku domaći nastavljaju sa napadima, no promašivali su sve. Hasanhodžić je isključe u 80. minuti, što im je otežalo posao.

Kada se očekivao kraj Ljuca pogađa za pobjedu gostiju i pravu malu senzaciju.