Peta minuta sudijske nadoknade, kontra i pobjedonosni pogodak: Junak je Riad Bajić!

Sve je pratio bh. napadač i donio svom timu nova tri boda

S. Mlaćo

Nakon što smo sinoć iz Super lige Turske dobili loše vijesti u vidu teške povrede Edina Višće koji je jutros i operisan, danas već stižu mnogo bolje vijesti.

U Super ligi Turske igra se redovno 16. kola, a junak Giresunspora je bh. napadač Riad Bajić.

Domaći su prvi poveli protiv Gaziantepa pogotkom Serginha, gosti se vratili početkom drugog dijela, no na asistenciju VAR-a poništen je pogodak.

Ipak, šest minuta kasnije Velizu pogađa za 1:1.

Činilo se da će tako i ostati, ali u petoj minuti sudijske nadoknade šok za goste.

Kontra je to bila Giresunspora, Serginho je napravio veliki posao, Bajić sve pratio i pogodio za pobjedu svog tima 2:1.

Slavlju domaćih navijača nije bilo kraja, svi su bili svjesni da će ovaj pogodak donijeti pobjedu.

Bajić je bio u zagrljaju saigrača i mogli su da slave vrijedna tri boda.

Giresunspor je desetom mjestu sa 19 osvojenih bodova, a u posljednje četiri utakmice upisao je tri pobjede i jedan remi.

Bio je to njegov peti pogodak u 15 utakmica u Super ligi Turske ove sezone.