Riad Bajić strijelac za Ascoli

Serija B

U meču sedmog kola italijanske Serije B Ascoli je poražen na gostovanju kod Pise rezultatom 2:1.

U derbiju donjeg dijela tabele Ascoli nije uspio doći do pobjede, te je ostao na samo pet osvojenih bodova i još uvijek je u opasnoj zoni.

Ovaj meč za Ascoli je odigrao bh. reprezentativac Riad Bajić, koji je uspio da se upiše u strijelce. On je u 51. minuti posigao gol za 1:0 vodstvo gostiju, ali to Ascoliju nije bilo dovoljno.

Domaća ekipa preko Vida u 79. i Brindellija u 82. minuti dolazi do preokreta i ostvaruje značajnu pobjedu.

Bajiću je to bio drugi pogodak u Seriji B ove sezone.