Riad Bajić u stilu Edina Džeke: Bh. napadač postigao gol kojem će se najviše radovati Višća

Golman je dao sve od sebe, ali...

Bh. napadač Riad Bajić postigao je večeras četvrti ovosezonski pogodak u turskom šampionatu.

Bajić sa svojim Konyasporom igra trenutno na gostovanju kod Trabzonspora a nakon prvog dijela susreta rezultat je 1:1.

Domaći su vodili do 42. minute golom Sorlotha, a onda je Bajić glavom nakon asistencije Sahinera poravnao rezultat.

Inače, za Trabzonspor ovaj meč je jako bitan jer ako ga mora dobiti ako želi zadržati teoretske šanse za titulu pa ovaj Bajićev gol za njih kvari mnogo toga.

S druge strane, čak i ako pobijede, sve ovisi od Basaksehira koji pobjedom protiv Kayserispora može do titule.

Potražite više informacija na temu Super Lig:

U nastavku pogledajte Bajićev gol koji bi i njegovom timu mogao mnogo značiti u borbi za opstanak: