Zvijezda Tottenhama pimpovala loptu usred meča, protivniku se to nije svidjelo pa ga je "pokosio"

Izgubio živce

E. Ganibegović

Tottenham je danas kao gost u četvrtom kolu Premier lige s 0:2 savladao Nottingham.

Oba gola za Spurse postigao je Harry Kane i to u 5. i 81. minuti, a u 56. je promašio i penal.

Priliku kod gostiju iz Londona u 75. minuti dobio je Richarlison kojem je mjesto na terenu ustupio Son.

Pred kraj utakmice, tačnije u 84. minuti odlučio je da ponižava suparnika tako što je pimpovao loptu.

To se nije dopalo napadaču domaćih Johnsonu koji ga je doslovno "pokosio" i zaradio tako žuti karton. Pogledajte.

Inače, Richarlison je upisao i asistenciju za drugi pogodak Tottenhama danas kojim su ispisane nove stranice historije.

Harryju Kaneu je to bio ukupno 187. gol u Premier ligi koliko na trećem mjestu ima i Andy Cole. Vodeći sa 260 golova je Alan Shearer.

Gol za historiju pogledajte klikom ovdje.

Inače, Tottenham je danas stigao do svog 10. boda što je odličan start ekipe iz Londona i sigurno će ove sezone igrati važnu ulogu u borbi za vodeće pozicije.