Rijad Kobiljar ismijava sudijsku odluku iz Mostara objavom spornog trenutaka na Instagramu
Kobiljar je imao šta na kraju da kaže sudijama utakmice u Mostaru. (Foto: A. Čaušević)

Nezadovoljni suđenjem

U Mostaru na stadionu Rođeni danas je odigran posljednji meč 22. kola Wwin lige, a u duelu Veleža i Tuzla Cityja nije bilo pobjednika. Završeno je rezultatom 1:1.

Počelo je sjajno za domaće, pošto su za nepunih 60 sekundi došli do vodstva, a strijelac je bio Vito Čaić. No, odgovor Tuzla Cityja uslijedio je jako brzo, pa je u 26. minuti Đorđe Pantelić zabio za, ispostavilo se, konačnih 1:1.

Iako je bilo dosta šansi, susret je na kraju završen tim rezultatom, Posebno se ispromašivao sastav Veleža u nastavku meča, ali ipak dosta se govorio o pogrešnoj odluci sudija u prvom dijelu.

Naime, u 22. minuti je Karjašević natrčao i odbijenu loptu poslao u mrežu Veleža, ali je podignuta zastavica i signaliziran je ofsajd. Na snimku se moglo vidjeti da je fudbaler gostiju na vrijeme utrčao i da su gosti iz Tuzle na kraju oštećeni za čist gol.

Na tu pogrešku podsjetio je i gostujući igrač Rijad Kobiljar, koji je večeras na Instagram storyju objavio dva screenshota i na taj način podsjetio na sudijski propust.

Objava Rijada Kobiljara na Instagramu

Interesantno da na press konferenciji nije bilo govora o spornim momentima sa ovog meča, a sve će se ionako već sutra zaboraviti.

S obzirom na sve viđeno, Tuzlaci mogu da budu zadovoljni i sa jednim bodom, koji će im puno značiti u borbi za opstanak.

Poznat je i raspored za preostalih 11 kola. U 23. kolu Tuzla City ima teško gostoavanje kod Sloge Meridian, dok će Velež ugostiti Igman.

Rođeni nastoje da izbore Evropu što će biti jako teško, a Tuzli City jedini je cilj ostati u Wwin ligi i naredne sezone.

Zaprati FK Tuzla City, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
FK Tuzla City Moje Teme

Alenizmostara
Treba pošteno reći, gol je čist kao suza. Ja sam čovjek koji ne voli nepravdu, kako volim da me kradu mene tako isto volim da ne kradu i druge.
5 0
BamJunge
Ovaj mali citavu utakmicu nesta kenja , samo vidis da nesta prica , prigovara , prdi . Sad jos i od kuce nesta komentarise . Buraz , izadji igraj lopte , pobijedi . Nemoj biti curica .