Rijeka se mučila, ali opet slavila i korak je bliže tituli

Rijeka je u meču 25. kola HNL-a s 3:2 pobijedila Slaven Belupo.

Rijeka i Dinamo vode žestoku bitku za titulu. Modri su danas pobijedili Istru, primakli su se na bod i nadali su se kiksu Rijeke, ali to se nije dogodilo.

Rijeka je uspjela doći do pobjede iako je gubila 1:0 i iako je do 87. minute rezultat bio 2:2.

Tadić je u 14. minuti doveo goste u vodstvo, ali je Andrijašević u 34. minuti pogodio za 1:1.

Autogolom Jovičića Rijeka u 52. minuti dolazi do potpunog preokreta, ali je Heber 20 minuta kasnije izjednačio na 2:2. I kada se činilo da će Rijeka prosuti dva boda, Vešović postiže sjajan gol u 87. minuti za veliko slavlje na Rujevici.

Rijeka tako i dalje ima četiri boda više u odnosu na aktuelnog prvaka, ekipu Dinama.