svasta
Nevalja pocetni sastav
Samojuve
Mica
cup cimerot nemozg løpte dodavat iza gola Hajrovic je maradona zanjega i vrancic.
Ade1987
Sve imamo samo selektora nemamo a Bogami ni ekipe
user1571956549
Sto kokuzi naprdjuju hahahahahaa
teddy sheringham
Bešić. Višća. Dakle dvica sutra, bez dvojbe.
Benjamingst
Besic ima da gusi igru... Besic niti igra niti ima utakmica a igra u prvih 11.
Ade1987
Ma bitno je da neda nikome loptu i da zna napraviti faul 20 metara od gola kad izgubi loptu
Kiss
Trebao si Menala staviti u prvih 11,izvinjavam se ako sam pogriješio
enko
mogyca izmjena u sastavu ako menader menala veceras nazove ovog zucu,zato i kaze nepitajte nista vise
Mr_Husyc
Menalo se povrijedio danas na zadnjem treningu
Strucnjak12345
Ova ekipa može da pobjedi Italiju siguran sam, Pjanic i krunic na sredini terena je sigurno dobitna kombinacija
Benjamingst
Ova nasa selkcija da daju 110% u svakoj utakmici pogotovo u ovim kvalifikacijama sad bi bili 100% 2 I isli na EURO. Finsku I Armeniju smo trebali dobiti na strani tih 6 bodova bi bilo dovoljno za 2 mjesto...
Pa i sam Mancini je rekao da je mislio da ce ova utakmica odlučivati o tome ko je prvi a ko drugi, nazalost, zbog čega nije tako možemo nabrajati do sutra
Ade1987
Ne trebamo nabrajati do sutra pregledaj utakmice pa ćeš vidjeti da su najveće tako zvane zvijezde igrale izvinjenje nisu igrali nego su malo došli na odmor u BIH da jedu kolače i da se dobro zabave sve bi ja ovo poslo na goli otok pa bi vidio kako bi posle igrali!
Vidi legendo jednu stvar,finsku smo ovdje bukvalno otresli, bez Dzeke, tada je 90 posto njih komentarisalo kako smo bolji bez njega, kako ga treba na klupu itd, da ne nabrajam dalje, par dana kasnije ona ista ekipa odigra drugo poluvrijeme kao Lihtenštajn da igra protiv Španije, tako da na igrače je najlakše svaliti, vjeruj da nije tako,ovdje je problem visa sila
Jedan Pjanic, jedan Dzeko jednostavno može reći da ne želi više igrati za repku, malo su vam glupa razmišljanja, ljudi su toliko puta nas obradovali da je glupo pljuvati po njima
Ade1987
Ja ne pljujem po njima oni se bave poslom gdje možeš da ga kritikuješ, pa nemojte da budemo slijepi pa odigrali su 2 utakmice dobro u cijelim kvalifikacijama i to protiv Finske čitavu utakmicu i protiv Italije poluvrijeme i protiv grčke poluvrijeme ma sramota pa brate moj mili nek Pjanic izgubi loptu u Juventusu od svoga gola 20-30M i to 2-3 puta pa vidio bi kako bi gledo sa klupe utakmice