Džeko zabio sjajan gol protiv Debrecena, a u krupnom kadru odmah je bio Mourinho

Dijamant konačno pogodio

Endin Čaušević

Roma igra trenutno pripremnu utakmicu protiv Debrecena.

Debrecen je odlično otvorio utakmicu i poveo već u četvrtoj minuti kada je Barany pogodio za 1:0.

Međutim, Vučica je do kraja prvog poluvremena uspjela da dođe do preokreta. Roma je izjednačila na 1:1 u 28. minuti kada je mrežu Debrecena zatresao Mayoral.

Samo pet minuta kasnije na semaforu je bilo 2:1, a ovaj put pogodak za rimski klub postigao je Pellegrini.

Jose Mourinho je početkom drugog dijela napravio deset promjena, a na teren je poslao i Edina Džeku.

Roma je do trećeg gola došla u 52. minuti preko Zaniola, ali samo minutu kasnije Ugrai je smanjio na 3.2.

Potom je u 65. minuti na scenu stupio upravo Džeko kojeg je El Shaarawy sjajno uposlio, a bh. napadač je zaobišao golmana Debrecena i pogodio za 4:2.

Kamera je odmah nakon toga snimala Mourinha aludirajući na to da još uvijek nije donio odluku da li će Džeko naredne sezone biti prvi napadač, ali Dijamant je pokazao još jednom svoj kvalitet.

Zaprati AS Roma, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: