Roma raspucana na Rigamontiju, Džeko ušao, pa pogodio prečku i stativu
Foto - EPA

Dijamant nije imao sreće

Teme:

Roma je u 32. kolu italijanske Serije A savladala kao gost ekipu Brescije sa 0:3.

Svi golovi na Rigamontiju postignuti su u drugom poluvremenu, a Roma je bila izuzetno raspoložena.

Povela je Vučica s 0:1 golom Fazija u 48. minuti, da bi u 62. Nikola Kalinić pogodio za 0:2 nakon dobre akcije svog tima.

Sve dileme oko pobjednika riješene su u 74. minut. Zaniolo lijepo pogađa za 0:3.

Edin Džeko je ušao u 77. minuti, a nekoliko minuta kasnije je uzdrmao prečku nakon zaista lijepog poteza. Prava je šteta što lopta nije ušla u gol.

Zatim je u nadoknadi Džeko napravio sve dobro, zaobišao je golmana, ali je pogodio stativu.

Brescia je imala također svoje šanse koje nije iskoristila i na kraju je ostalo 0:3.