I komentator ostao u čudu nakon odluke sudaca u Hrvatskoj: "Pa je'l gol?"

Sporna situacija

Esmer Oštraković

Ni dan nakon odigrane utakmice između Gorice i Rudeša koju su domaći dobili sa 2:1 strasti se ne smiruju.

Naime, gosti su od 14. minuta imali prednost od 1:0, a gol je positgao Aleksa Latković.

Ipak, u drugom poluvremenu golovima Jurića u 60. minuti, te Mitrovića devet minuta kasnije Gorica dolazi do preokreta i do pobjede.

U posljednjim sekundama utakmice činilo se da su gosti postigli gol i da će doći do poravnanja, ali sutkinja se nije oglasila.

Alexander Munksgaard je prema procjeni sudija sa linije izbacio loptu nakon udarca Vinka Petkovića. Igrači i klupa Rudeša smatrali su da je lopta prešla gol liniju.

U čudu je bio i komentator koji je očito mislio da je gol, pa se onda čudio: "Pa je'l gol?", govorio je komentator.

Nakon utakmice trener Rudeša Davod Mladina nije htio dati izjavu za medije, a u prigovorima je prednjačio Josip Šimunić koji je predsjednik ovog kluba.

VAR sduija Dario Bel je prijavio Šimunića u zapisniku, a tamo stoje žestoke uvrede kojima je Šimunića navodno vrijeđao ovog sudiju.