Milan Đurić donio Salernitani prvi trijumf u sezoni

Protiv Genoe

H. Zilić

U sedmom kolu Serije A, Salernitana je upisala prvij trijumf u sezoni.

U veoma zanimljivoj utakmici koja je ponudila dosta prilika i atraktivan fudbal, domaćini su sa 1:0 savladali tim Genoe.

Trenutak odluke se desio se u 66. minuti.

Kipranin Kastanos je sjajno nakon kornera uposlio našeg Milana Đurića, a bh. napadač je matirao golmana Sirigua za veliko slavlje igrača i navijača Salernitane.

Đurić je na teren ušao u 61. minuti umjesto Simya i samo pet minuta mu je trebalo da se upiše u strijelce.

Salernitana je došla do četvrtog boda u sezoni i fenjer prepustila ekipi Cagliarija koji ima tri boda, te se priljučila timovima u donjem dijelu tabele, gdje je devet ekipa smješteno u četiri boda razlike.

Pogodak Đurića vrijedan tri boda pogledajte OVDJE.