Ono što Englezi rade San Marinu prelazi granice fair-playa...

Razmontirali ih u prvom dijelu

Nogometna reprezentacija Engleske večeras na gostovanju kod San Marina bukvalno terorizira nesretnog domaćina.

Englezima je bio dovoljan i bod da proslave direktan plasman na Svjetsko prvenstvo u Katar 2022. godine, no naravno bilo je jasno da će ostvariti pobjedu.

Iako igraju protiv San Marina, selektor Gareth Soutghate izveo je najjači sastav, a to je rezultiralo sa 6:0 rezultatom nakon 45 minuta igre.

Harry Maguire je u šestoj minuti otvorio golijadu, a autogolom Fabbrija bilo je 2:0 u 15. minuti.

Potražite više informacija na temu Kvalifikacije za SP:

Onda na scenu stupa Harry Kane, te od 27. minute do 42. postiže čak četiri gola, od čega dva sa bijele tačke.

Ukoliko ovako nastave, lako bi Englezi mogli da ostvare neku historijsku pobjedu, vidjet ćemo da li će ipak u nastavku povući ručnu, ali za sada ne mare za fair-play i ne brinu za to što San Marinu nanese jedan od najtežih poraza.

ghast0
Pa sta treba? 1:0 da ih dobije? Joj jesu svi vise pizde, nek ih nabiju 25:0 koga boli briga.