Sarajevo nakon preokreta bolje od GOŠK-a

Dževlan junak bordo nada

S. Mlaćo

Kadeti Sarajeva slavili su danas pobjedu na svom terenu protiv NK GOŠK 3:1. Bordo momci su pokazali mnogo više u drugom dijelu, te zasluženo došli do tri boda.

Gosti su prvi poveli. U 14. minuti mrežu domaćeg golmana Šahinovića trese Bruno Moro. Sarajevo se vratilo u 35. minuti kada za izjednačenje pogađa Mihajlo Živković.

Domaći su u drugom dijelu krenuli po sva tri boda i do vodstva došli u 70. minuti kada sa 11 metara Bakir Dževlan pogađa za 2:1.

Do kraja Dževlan postiže još jedan pogodak i postavlja konačnih 3:1.