Sarajevo podiglo pehar šampiona BiH

Bordo juniori slavili usprkos porazu

Midhat Šljivak, foto: A. Berbić

Juniori Sarajeva poraženi su danas sa 1:2 od Zrinjskog u susretu 25. kola Premijer lige BiH, ali su Bordo momci mnogo ranije osigurali titulu i danas su podigli pobjednički pehar.

Slavljeničku atmosferu nije pokvario današnji poraz od Zrinjskog. Igor Savić je goste doveo u prednost u 31. minuti, da bi Ergin Mehuljić u 63. minuti pogodio za 1:1.

Do pobjede su gosti došli u 90. minuti. Za konačnih 1:2 pogodio je Petar Bandić, ali je domaći tim na kraju ipak slavio.

Uručene su im medalje pobjednika i šampionski pehar, a mladi Bordo momci će predstavljati BiH u Ligi prvaka.