U sjeni Đurića: Potencijalni reprezentativac BiH postigao sjajan gol u Italiji

U visokoj pobjedi njegovog tima

E. Ganibegović

Jučer je sjajan nastup u Italiji imao povremeni bh. reprezentativac Milan Đurić.

Postigao je gol i asistirao protiv velikog Milana u remiju svoje Salernitane 2:2 u 26. kolu Serije A.

Pomalo u sjeni njegovog nastupa promakao je sjajan nastup Darija Šarića za Ascoli, koji je postigao gol u pobjedi od 3:0 svog tima protiv Alessandrije u 24 kolu Serij B.

On je postigao gol za 1:0 u 29. minuti, a preostala dva postigli su Bidaoui i Botteghin u drugom poluvremenu. Gol našeg 24-godišnjeg defanzivca pogledajte klikom OVDJE.

Bio je ovo treći gol Šarića ove sezone nakon što je postigao dva pogotka u drugom kolu Serije B u pobjedi 2:3 na gostovanju kod Perugije.

Njegov Ascoli je na šestom mjestu na tabeli s 39 bodova, dok je Alessandria na 16. poziciji s 23.

U narednom kolu Ascoli gostuje kod Brescije, dok Alessandria dočekuje Perugiju.