Nastavlja se spektakl u Ligi prvaka
Foto - EPA

Još dva meča večeras

Nastavlja se spektakl u Ligi prvaka

Midhat Šljivak

Večeras se igraju još dva susreta osmine finala Lige prvaka.

Porto će na svom Dragao stadionu dočekati torinski Juventus, a treneri Sergio Conceicao i Andrea Pirlo su odabrali sastave:

Porto: Marchesin, Pepe, Uribe, Taremi, Marega, Zaidu, Corona, Manafa, Mbemba, Otavio, Sergio Oliveira.

Juventus:  Szczesny, Chiellini, De Ligt, Ronaldo, Alex Sandro, Danilo, McKennie, Chiesa, Rabiot, Bentancur, Kuluševski.

Mozzart nudi najveće kvote na utakmice Lige prvaka. PROGNOZIRAJTE MEČ Porto - Juventus.

Također, na Ramon Sanchez Pizjuan stadionu u Sevilli domaći tim dočekuje Borussiju Dortmund.

Julen Lopetegui i Edin Terzić su se odlučili za ove sastave:

Sevilla:  Bounou, Suso, Joran, Rakitić, Kounde En-Nesyri, Jesus Navas, Escudero, Diego Carlos, Fernando, Gomez.

Potražite više informacija na temu Liga prvaka:

Borussia: Hitz, Morey, Sancho, Dahoud, Haaland, Reus, Guerreiro, Hummels, Akanji, Bellingham, Emre Can.

Mozzart nudi najveće kvote na utakmice Lige prvaka. PROGNOZIRAJTE MEČ Sevilla - Borussia.

Zaprati Borussia Dortmund, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Borussia Dortmund Moje Teme
Ovaj ili neki drugi klub možeš dodati ili ukloniti sa liste klubova koje pratiš na stranici MOJI KLUBOVI. Lige koje pratiš uredi na stranici MOJE LIGE

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Oglasi