Zalosno je sto ti iz ispodprosjecnog kluba turske lige branis za repku, dok Begovic ne dobija poziv. Svaka cas Seha na odbranama, ali vidjelo se da nemas taj kvalitet za ovaj level fudbala, kada adekvatno treba odgovoriti pritisku. Utakmice protiv Kazahstana i Finske su ocit dokaz tome.
Doktore jedini si koji valjaš. A nji 20ak % te kude, znamo i zašto, mrze klub u kojem si počeo, debili i kreteni, kao da je to bitno. Svaka tebi čast, za koga braniš, ja bi uzeo onu loptu kad vraćaju i sutnuo je u nas gol, kad su poremećeni Civic, Sanicanin, Pjanic itd. U prvih 11 jbga, jedino se Ahmedhodzicu može halalit, momak je mlad i bice dobar sigurno.
Covjek je sve rekao upravo onako kako je. Kad citas komentare pojedinih odmah ti je jasno za koga navijaju i protiv koga su a zna se zbog cega. Covjek odbranio penal i sta vise reci nakon toga. Vratio nas u igru. Nije kriv ni za jedan gol. Odbrana spora i suplja na sve strane.
@Saimai1316 protiv Kazahstana primio gol u svoju stranu iz slobodnog, veceras lopta leti 2 min, pada na 5m od gola on na liniji. Ako je dobar samo zato sto je penal odbranio, onda nam Kovacevic treba branit jer je odbranio 5 od 8 penala.
Svi danas igrali amaterski fudbal nebih vise pola igraca zvao u Repku!? Savaz ljudi rade sve protiv i stavlaju nacolizam na pevi red a uspijeh nece biti naskoro!?