
Olimpik poražen u Zenici
Selimović: Hvala Čeliku na pozivu, ovo nam je bila odlična provjera
U prijateljskom meču danas su u Zenici snage odmjerili Čelik i Olimpik (2:0).
Zeničanima je ovo bila generalka pred novu sezonu Premijer lige naredne semice, dok Olimpik se vrijedno sprema za izazove u Prvoj ligi.
Svoj komentar nakon meča odigranog u sjajnoj atmosferi na Bilinom Polju dao je šef struke Olimpika Esad Selimović.
"Moram reći da je nama ovo početak priprema. Igrali smo ranije a Famosom, ovo nam je bila odlična provjera sa dobrim Čelikom i hvala Čeliku što nas je pozvao na ovako dobar teren i ambijent", kazao je Selimović.
Mnogi Olimpik i naredne sezone vide kao jednog od glavnih pretendenata za prvo mjesto.
"Već sam rekao da je teško nešto garantovati. Ja kao trener igračima mogu reći da svaku utakmicu idemo na pobjedu", dodao je Selimović.
Tim sa Otoke će novu sezone Prve lige FBiH otvoriti gostovanjem kod Slavena iz Živinica.
Top Komentari
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.