Seona nastavila pobjedonosni niz, Gradina sigurna na svom terenu

Druga liga Sjever

S. Mlaćo

Seona je nastavila pobjednički niz u Drugoj ligi Sjever.

Ovog puta izabranici Nermina Džanića savladali su Svatovac u Poljicu sa minimalnih 1:0. Jedini pogodak za goste postigao je Admir Čorhodžić u 15. minuti.

Drugoplasirana Gradina je sa 4:0 još jučer savladala FK Sloga. Mreže su nakon prvih 45 minuta mirovale, da bi tim iz Srebrenika u nastavku stigao do četiri pogotka. Strijelci su bili Aldin Husetović, Armin Delić, Haris Ordagić i Belmin Fazlić.

Mladost je u Malešićima sa 3:0 nadigrala Orahovicu, dok je Dinamo stavio u Čeliću protiv slabašnog domaćina 4:0.

Odžak 102 je bio siguran protiv Bosne (4:1), a Priluk je nadigrao Prokooviće (1:0).

Bosna je u Kalesiji savladala Radnički 3:0, dok smo remi vidjeli u Miričini.

Lokomotiva i Mramor su igrali 2:2.

Potražite više informacija na temu Druga liga Federacije BiH - Sjever:

Kada je tabela u pitanju, Seona je i dalje lider sa 34 osvojena boda, dok Gradina ima 29, a Prokosovići 23.

Na dnu je Čelić bez bodova, dok Sloga ima 10, a Radnički 13.

Boki
Izgleda da imaju puno para za potrositi nema sanse da su mogli pobjediti svatovac igrom pare su odradile posao