Stevanović asistent u najluđoj utakmici sezone

Duel Servettea i Grasshopersa

H. Zilić

Nevjerovatnu utakmicu u 14. kolu švicarske Super league odigrali su Servette i Grasshopers.

Konačan rezultat je bio 3:2 za domaćine, ali krenimo redom.

U 32. minuti Kyei dovodio Servette u vodstvo od 1:0, asistent je bio naš Miorslav Stevanović koji je tako upisao čak osmu asistenciju ove sezone.

U 45. minuti novo uzbuđenje. Gosti postižu pogodak preko Senea, ali VAR se oglasio i gol je poništen zbog igranja rukom napadača Grasshopersa.

Nastavak susreta donosi novu dramu.

U 48. minuti dosuđen je penal za domaće, a Valls nije realizovao i ostalo je 1:0.

Ipak tri minute kasnije Imeri pogađa za 2:0.

Gosti se nisu predavali i Bonatini u 55. minuti pogađa za 2:1, sada je penal bio za popularne Skakavce.

Ludnica je dobila još jedan epilog u 69. minuti, nakon lijepe akcije Kawabe postiže pogodak za 2:2.

Gosti su mogli do potpunog preokreta, međutim promašili su dvije dobre prilike, pogodili okvir gola i naravno kako to bude u fudbalu stiže kazna.

Igrala se 80. minuta kada Kyei vraća prednost Servettu, a 3:2 će se ispostaviti i konačan rezultat ove sjajne utakmice.