Nevjerovatan rezultat na meču Seville i Levantea
Foto - EPA

Postignuto osam golova

Sevilla je u 10. kolu španske La Lige na Ramon Sanchez Pizjuan stadionu dočekala Levante i u jednom sjajnom meču slavila je pobjedu sa nevjerovatnih 5:3.

Spektakularan meč ponudila su ova dva kluba, a domaćin je na kraju uspio opravdati ulogu favorita i doći do tri boda.

Torres je u osmoj minuti počeo golijadu za vodstvo Seville od 1:0, da bi drugi pogodak postigao Rafa Mir u 24. minuti.

Levante u 33. minuti postiže prvi gol. Za 2:1 pogodio je Morales, no nije ovaj rezultat ostao dugo na semaforu.

Samo pet minuta kasnije Diego Carlos koristi asistenciju Susa i zabija za rezultat prvog poluvremena od 3:1.

Ludnica je nastavljena i u nastavku meča. El Haddadi u 50. minuti pogađa za 4:1, no golovima Moralesa i Melera u samo sedam minuta (55. i 62), Levante dolazi do 4:3.

Kratko je trajala radost gostiju. Reges već u 64. minuti postiže peti gol za Sevillu za 5:3, što je na kraju bio i konačan rezultat ovog meča.