Ludnica u Londonu - Ahmedhodžić i društvo će dugo "sanjati" Ezea i Olisea

Domaći tim slavio pobjedu

E. Oštraković

Fenomenalnu utakmicu u okviru 22. kola odigrali su Crystal Palace i Sheffield United. U utakmici sa pet golova pobjedu od 3:2 ostvarila je domaća ekipa.

Krenulo je fenomenalno za goste. Bukvalno u prvom napadu su došli do prednosti od 1:0.

Napravili su gosti sjajnu akciju, loptu je Hamer dodao do Breretona Diaza koji matira domaće golmana.

Domaći do poravnanja stižu u 17. minuti. Olise je asistirao, a gol za poravnanje postigao je Eze.

Tri minute kasnije novi šok za domaće. McBurnie dodaje loptu do McAteea koji postiže gol za novo vodstvo Sheffielda.

Ipak, samo sedam minuta kasnije bilo je 2:2, a akteri su bili isti kao i kod prvog gola domaćih.

Olise je dodao loptu do Ezea koji matira golmana Sheffield Uniteda i sa rezultatom 2:2 se otišlo na odmor.

Konačan rezultat ove utakmice postavljen je u 67. minuti, a nakon dvije asistencije gol je postigao Olise.

Igrači Crystal Placea su nakon ove pobjede skočili na 14. mjesto i imaju 24 osvojena boda, ali i dvije utakmice više od ekipe Brentforda koja je jedno mjesto iza njih.

Sa druge strane, Sheffield ostaje zadnji na tabeli sa 10 osvojenih bodova iz 22 odigrane utakmice.