Nevjerovatan rezultat u Hrvatskoj: Najslabiji tim lige deklasirao protivnika na gostovanju
Foto - Pexells

Dragovoljac razbio protivnika

Nevjerovatan rezultat desio se danas u 23. kolu HNL-a.

Najslabiji tim lige Hrvatski Dragovoljac deklasirao je na gostovanju ekipu Šibenika s uvjerljivih 5:0.

Apsolutno niko nije očekivao pobjedu Dragovoljca u ovom meču. Međutim, ovaj tim je odigrao najbolju utakmicu sezone i potpuno je deklasirao rivala.

Karrica je u 19. minuti doveo goste u prednost od 1:0, a samo tri minute kasnije mladi bh. napadač Admir Bristrić zabija za 2:0.

Tačku na prvo poluvrijeme stavio je Majstorović pogotkom s penala u trećoj minuti nadoknade za visokih 3:0.

U nastavku je Dragovoljac završio posao. Galešić i Frigan su pogađali za konačnih 5:0.

Hrvatski Dragovoljac je tako stigao do druge pobjede u sezoni, ali još uvijek su uvjerljivo posljednji s 10 bodova.