Siniša Mihajlović na koljenima: Atalanta za 15 minuta dala četiri gola!

Nevjerovatan početak meča

Endin Čaušević

Fudbaleri Atalante trenutno igraju na svom terenu protiv Bologne meč 30. kola Serije A.

Bologna se grčevito bori za opstanak, ali su sve šanse da će večeras doživjeti pravu katastrofu. Naime, Atalanta je u roku od šest minuta postigla čak tri gola.

Prvo je na scenu stupio Josip Iličić koji je pogodio za 1:0 u trećoj minuti, dok je dvije minute kasnije zabio još jedan gol za 2:0.

Još jedan udarac ekipe Siniše Mihalović Atalanta je zadala već u devetoj minuti. Tada je Iličić upisao asistenciju, a mrežu gostiju zatresao je Hatebour.

Drama se nije zaustavila tu jer je Atalanta u 15. minuti povela sa 4:0, a gol je postigao Zapata.