U Turskoj smo vidjeli golčinu o kojoj će se dugo pričati

Golman nije imao ni minimalne šanse

H. Zilić

Prvi meč u Firenzi završen je trijumfom Viola od 1:0 i taj rezultat sigurno otvara šansu i Sivassporu večeras.

Turska ekipa je odlično otvorila susret, a radovali su se u 35. minuti.

Erdogan Yesilyurt postigao je fenomenalnu golčinu za vodstvo Sive od 1:0. Fenomenalno je putirao sa nekih 30 metara, a golman gostiju Terracciano nije imao ni milimetar šansi.

Nakon golčine nastala je erupcija oduševljenja među pristalicama SIvasspora, a možda uđe i u konkurenciju za pogodak sezone.

Pomenuti gol domaće ekipe pogledajte OVDJE.

Ipak, Fiorentina se potrudila da malo povkari slavlje Sivassporu pred odlazak na odmor.

Igrala se 44. minuta kada je Cabral pogodio za 1:1 i s tim rezultatom se otišlo na pauzu.

Fiorentina u ovim trenucima ima rezultat za četvrtinu finala, ali jedan pogodak domaćina može dosta toga promijeniti.

Potražite više informacija na temu UEFA Konferencijska liga:

Nema sumnje da na su nastavku očekuje dosta uzbuđenja.

Velika stvar bi bila za oba tima da izbore plasman u četvrtinu finala Konferencijske lige.