Sjajan meč u Bremenu, Werder i Eintracht podijelili bodove
Dva puta je Werder večeras vodio, ali na kraju je morao da se zadovolji samo bodom

Werder dva puta vodio

Kako se i očekivao, duel Werdera i Eintrachta u 19. kolu Bundeslige bio je izuzetno efikasan, a završen je rezulatom 2:2.

Iako je Werder u dva navrata vodio, nije uspio da savlada ove sezone odlični Eintracht, koji se bori za Ligu prvaka.

Eggestein je u 27. minuti doveo Werder u vodstvo, ali ubrzo je Rebić sjajnim golom vratio stvari na početak.

U sedmoj minuti nastavka majstorija Harnika na ubačaj Krusea, predriblao je golmana i loptu poslao u mrežu za 2:1, no ni to nije bilo dovoljno domaćinu.

Potražite više informacija na temu Bundesliga:

U 68. minuti je dosuđen penal za goste iz Frankfurta, a siguran je s bijele tačke bio Haller.

Werder gostuje u Nurnbergu u narednom kolu, dok Eintrachtu predstoji duel s vodećom Borussijom Dortmund.