Sjajni Andre Silva donio pobjedu Sevilli protiv Rayo Vallecana

Španska La Liga

Fudbaleri Seville porazili su večeras Rayo Vallecano u gostima sa 4:1 u okviru 1. kola španske La Lige.

Sevilla je odigrala sjajan meč, a to se posebno odnosi na njenog napadač Andre Silvu koji je postigao čak tri gola.

Sve je počelo u 15. minuti kada je Vazquez pogodio za vodstvo gostiju, da bi do kraja prvog dijela susreta Andre Silva svojim golovima donio Sevilli prednost od 3:0.

U drugom poluvremenu Portugalac je još jednom pogodio i to u 79. minuti, da bi počasni gol za domaće postigao Embarba pet minuta prije kraja meča.

Potražite više informacija na temu La Liga:

Sevilla je odmah zasjela na prvu poziciju zbog najbolje gol razlike, dok će Rayo prve bodove u novoj sezoni tražiti u narednom kolu kada gostuje kod Atletico Madrida.