Sjajni Kane i Tottenham nezaustavljivi za Čekićare

Premiership, 13. kolo

Tottenham je na White Hart Laneu u 13. kolu Premier lige uvjerljivo savladao gradskog rivala West Ham s 4:1.

Junak pobjede Spursa je sjajni napadač Harry Kane, koji je postigao dva pogotka danas u ovom zaista odličnom meču.

Poveo je Tottenham u 23. minuti. Alli je asistent, a Kane je strijelac za prednost od 1:0.

Samo deset minuta kasnije novi gol u mreži Čekićara. Alderweireld je iskoristio ubacivanje Eriksena za sigurnih 2:0 na poluvremenu.

Nastavak susreta donosi još dva gola u mreži ekipe Slavena Bilića. Prvo je Kane drugim pogotkom večeras povećao na 3:0, da bi na 4:0 povisio Kyle Walker šest minuta prije kraja.

Gosti su preko Lanzinija u 87. minuti došli do konačnih 4:1...

Premiership, 13. kolo:

Tottenham - West Ham 4:1 (Kane 23', 50', Alderweireld 33', Walker 84', Lanzini 87')