Skandalozan snimak iz Argentine: Trener ošamario pomoćnika, ovaj mu uzvratio

Do sad neviđeno

S. Grebović

U petak je odigrana utakmica 1/16 Kupa Sudamericane između Argentinos Juniosa i Deportes Tolime, koja je završena pobjedom domaćih 1:0.

Gol odluke postigao je Carlos Quintana duboko u sudijskoj nadoknadi za veliko slavlje domaćih.

Ovaj susret nije obilovao Bog zna kakvom igrom sa obje strane, a susret će osim gola u posljednjoj minuti biti upmaćen po jednoj sasvim bizarnoj situaciji.

Igrala se 84. minuta meča pri rezultatu 0:0 kada je trener gostiju Gamero odlučio da iz čista mira ošamari svog pomoćnika, nakon čega mu je ovaj uzvratio.

Revanš susret ovih dvaju ekipa biće odigran 31. maja.