Slab meč u Visokom, nula Bosne i Bratstva

Prva liga FBiH, 8. kolo

Bosna Visoko i Bratstvo iz Gračanice odigrali su meč bez pobjendika 0:0 u susretu 8. kola Prve lige Federacije BiH.

Prvo poluvrijeme je donijelo mnogo bolju igru domaćeg tima. Čabaravdić je na otvaranju meča imao dvije dobre šanse, a zatim je i Hrvat propustio veliku šansu, ali je golman Mustafić sjajno reagovao

Na odmor se otišlo bez golova, a u nastavku je igra potpuno pala. Gosti su imali jednu dobru šansu, ali je susret bio veoma slab.

Do kraja je ostalo 0:0, te je nastavljena kriza Bosne, koja je bez pobjede već četiri utakmice.