Šlag na tortu - Elvir Koljić!
(Foto: Screenshot) Ni užasan teren nije spriječio sjajnog bh. napadača da postigne gol

Bh. napadač pogodio u Kupu Rumunije

Večeras je Craiova dosta lako izborila plasman u polufinale Kupa Rumunije, visokom pobjedon nad Miercurea Ciucom.

Craiova je u gostima slavila rezultatom 0:3 i tako lagano riješila ovaj četvrtfinalni meč.

Sjajni bh. napadač Elvir Koljić je utakmicu počeo na klupi za rezervne igrače, ali je u drugom poluvremenu ušao u igru, a u finišu postavio konačni rezultat.

Craiova je povela preko Dimitrova u 27. miunti, da bi se na drugi gol gostiju čekalo do 80. kada je pogodio Barbut.

Elvir Koljić je u drugoj minuti sudijske nadoknade postigao gol za konačih 0:3. Inače u igru je ušao u 62. umjesto Fortesa.