24

Komentari (24)

seibeg
Blaž Slišković smjesta na liječenje mentalno poremećenih, hoćeš korner i +2 min nadoknade vremena, sudija Vam svira poklon penal i poništaje čist regularan gol Radnika, ovaj Blaž je puko ko tromblon.
VelaHavle
Hvali sudije kad pobijedi (protiv Krupe 2-0) a kad izgubi onda ne valjaju... svake godine isto... luzer
VelaHavle
Covjek prica o nedosudjenom korneru i dvije minute nadonade... a suti o kradji Radnika, zrinjskom nepostojeci penal i cist go radnika ponisten..
DobarDan
Nisi se zalio kad su sudije opljackale Sarajevo u Mostaru, hijeno ona jadna, idi prebi zenu da ti porastu mu*a, pic*o svjetska..
Fcs
Mrš kito, jebo te Bjelica, jel te stid???
Fcs
SARAJEVO ŠAMPION!!!
Zmajbosnjacki9295
Ovaj sto nije prokocko, popijo je u kafani, i sad se on nesto pita
VenamaHrabrih
Đubre kockoglavo. Idi namlati kakvu zenu, jedino si za to sposoban.
franjo25z
On koje kalva tetka uvjek sudije krive...jbem te u usta smrdjiva....-6...hahhahahaj
Div iz šehera
Opet majku li ti jebem fašističku
Majku li ti jebem lopovsku
SeoRusilac
Ma prava rvatina iz ercegovine. Uvijek im neko drugi kriv. U starom sistemu im bio kriv Beograd, a sad im krivo Sarajevo
SeoRusilac
Sarajevo vam je svima trn u oku i kao klub i kao grad
VelaHavle
Baka cmaru jedan jadnii hahaha... jel te stid... sutio si dok su tebi siljili godinama, u zadnjim minutama prvenstva titulu donosili suci
gumenakita
Zalosno da Baka nije dobio jos dva penala,steta,ionako svaku utakmicu dobiju po koji,znas kako je kad predje u naviku.Sudije ne smiju grijesiti jer su kompjutori i imaju var u glavi.
Havdika
Trebao ti je sudija iz Gruda da sudi nakazo jedna
AmarHZ
kako ga više nije stid?
Jadnimi
Tako je Baka, Zrinjski je oštećen........ Peljto je morao svirati još dva penala
Saimai1316
Mars majmune jedan hoces li ikad izgubiti a da ne spomenes neki drugi faktor i uvjek sa tom nekom glumom kao ni mi nismo dobri al sto sudija mora tako,mars konju