Sloga dominirala, Budućnost odnijela bod

Remi u Ljubuškom

Nogometaši Sloge i Budućnosti remizirali su (1:1) u četvrtom kolu Prve lige Federacije BiH.

Iako je Sloga bila bolji rival u ovom meču, gosti iz Banovića su nastavili seriju nepobjedivosti.

Bolje je domaći tim ušao u meč, a napadi su im se isplatili u 33. miniti kada je Niko Petrović pogodio za vodstvo od 1:0.

Imao je domaći još nekoliko šansi u prvom dijelu, ali se na odmor otišlo minimalnim vodstvom Sloge.

Uvodne minute nastavka pripadaju gostima, koji su izjednačili u 49. minuti. Trumić je iskoristio veliku grešku Hristića, te je pogodio za 1:1.

Sloga je krenula potom žestoko prema golu gostiju. Pogodili su i stativu, imali su nekoliko sjajnih šansi, ali je do kraja ostalo 1:1.

Budućnost je tako i dalje bez poraza, a ovo im je prvi remi ove sezone uz tri pobjede.