Sloga pobjedom otvorila novu sezonu

Sloga bolja od Branitelja

Nogometaši Sloge iz Ljubuškog savladali su Branitelj iz Mostara s 3:1 na otvaranju nove sezone u Prvoj ligi Federacije BiH.

Dobro je domaći tim ušao u meč i nakon sedam minuta igre su došli do vodstva. Vasilj je pogodio za prednost od 1:0.

Imala je Sloga više od igre u prvom dijelu, ali je u nadoknadi prvog poluvrmena mostarski tim ipak uspio da dođe do izjednačenja.

Igrao se drugi minut sudijskog vremena kada je Bilać uspio da matira Hristića za izjednačenje rezultata na 1:1.

Uspjela je Sloga u nastavku da dođe do pobjede. Za novo vodstvo domaćeg tima (2:1) pobrinuo se Mišić nakon pet minuta igre u nastavku, da bi Stanislav Vasilj s penala u 63. minuti postigao drugi gol danas za ispostaviće se konačan rezultat od 3:1.