Slogi samo bod u Gradišci, Željezničar slavio protiv Rudara

Prva liga RS, 18. kolo

S. Mlaćo

U Prvoj ligi RS danas je odigrano pet susreta 18. kola, dok je duel između Borca i Slobode MG u toku.

Sloga je remizirala u gostima kod Kozare. Bilo je 1:1. Domaći su poveli pogotkom Srboljuba Jandrića, da bi u 65. minuti bod gostima donio Joco Stokić.

Do kraja su domaći imali jedanaesterac u 90. minuti, no nisu ga iskoristili.

Podrinje je pogotkom Filipa Vujića savladalo Alfa Modriču 1:0, a isti rezultat je viđen u duelu Tekstilca i Slavije. Junak domaćih bio je Miloš Đođević u drugoj minuti sudijske nadoknade.

Sutjeska i Drina su podijelili bodove. Gosti su poveli autogolom Slobodana Eleza, a izjednačio je Okuka Đorđe.

Potražite više informacija na temu Prva liga Republike Srpske:

Sigurnu pobjedu na svom terenu upisao je Željezničar Sport Team protiv Rudar Prijedora 3:1.

Nedim Ramić je doveo goste u vodstvo, da bi sa dva pogotka Luke Kulenovića domaći do kraja prvog dijela došli do preokreta. Konačnih 3:1 postavlja Bojan Marković u 90. minuti.