Šok u nadoknadi na Mestalli, Liga prvaka stiže u predgrađe Madrida
Krenulo je jako dobro za njih, igrali su dobro, napadali, ali nisu uspjeli postići gol. Prvo poluvrijeme završeno je bez golova.

Kakva utakmica

E. Oštraković

Odigrana je utakmica 35. kola prvenstva Španije, a Valencija je kiksala na domaćem terenu protiv Eibara i izgubila sa 1:0.

Iako su domaći igrači u ovu utakmicu ušli kao veliki favoriti, posebno jer im je bila potrebna pobjeda zbog borbe za Ligu prvaka.

Ipak u drugom poluvremenu viđen je jedan pogodak. Duboko u sudijskoj nadoknadi gol su na iznenađenje svih postigli gosti.

Potražite više informacija na temu La Liga:

Strijelac gola za veliku pobjedu Eibara na gostovanju kod Valencije bio je Charles u 92. minuti, te je odmah krenulo slavlje gostiju.

Valencija je nakon ove utakmice ostala na 6. mjestu sa 52 boda, te sada imaju tri boda manje od mjesta koje vodi u Ligu prvaka.