Šok u Parizu: Reims savladao PSG

Gosti slavili sa 2:0

E. Čaušević

Fudbaleri PSG-a večeras su doživjeli šokantan poraz na svom terenu od Reimsa koji je slavio sa 2:0.

PSG je bio veliki favorit u ovom okršaju, ali na kraju su gosti slavili sa minimalniih 1:0 i tako napravili najveću senzaciju u dosadašnjem prvenstvu francuske Ligue 1.

Reims se nije došao braniti na Park Prinčeva i čak su imali više šuteva ka golu od PSG-a što se zaista rijetko dešava.

Gosti su sve iznenadili u 29. minuti kada je Munetsi asistirao, a Kamara je pogodio mrežu Parižana za 0:1.

PSG je pokušao da dođe barem do jednog boda i imali su nekoliko šansi preko Neymara, Di Marije i Sarabije, ali je Reims sačuvao svoju mrežu.

U četvrtoj minuti sudijske nadoknade Reims je došao do novog gola, a konačnih 0:2 postavio je Dia.

Nakon sedam kola PSG je prvi sa 15 bodova koliko ima i Angers, dok je reims osmi sa četiri boda manje.

SarajevoHZ
U prvom dijelu teksta " gosti slavili 2-0 ", zatim " gosti slavili sa minimalnih 1-0 ", na kraju teksta 2-0... Sljedeci put sacekajte da utakmica zavrsi, pa onda pisite tekst i OBAVEZNO procitajte sta ste napisali !!!!