Šok za Željezničar na Grbavici

Juniorska Premijer liga, 17. kolo

Juniori Željezničara poraženi su danas u susretu 17. kola Premijer lige BiH od Radnika na Grbavici rezultatom 2:1.

Tim Admira Adžema je odlično ušao u meč. Igrala se 19. minuta kada je Denis Žerić pogodio za prednost Plavih od 1:0, ali se zatim domaćem timu ukazao Slađan Stupar.

Prvo je ovaj talentovani fudbaler izjednačio rezultat na 1:1 u 38. minuti, da bi u 62. pogodio za pobjedu i tri boda Radnika.

Široki je u ovom kolu deklasirao Vitez rezultatom 7:0.

Lomili su domaći otpor gostiju do 30. minute, a zatim je krenula serija pogodaka i čak sedam igrača Širokog se upisalo u strijelce.

Sloboda je u Tuzli bila prejaka za Čelik. Slavili su s 4:1, dok je meč Olimpica i Čelika završen bez golova.

Juniorska Premijer liga, 17. kolo:

Široki - Vitez 7:0 (Bajo 30', Vukoja 42', Matić 42', Ilijašević 68', Bojo 70', Zovko 81', Gašpar 89')

Željezničar - Radnik 1:2 (Žerić 19' / Stupar 38', 62')

Olimpic - Čelik 0:0

Sloboda - Rudar 4:1 (Hajdarević 18', Salihbegović 26', Todorović 43', Hrnjić 67' / Ćatić 68')

Zaprati FK Željezničar, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: