Šou Diega Coste u Madridu

Žuri karton, gol, crveni karton

Fudbaleri Atletico Madrida poveli su sa 2:0 na domaćem terenu protiv Getafea u okviru španske La Lige.

Pravi šou na ovoj utakmici pravio je Diego Costa, a na kraju je morao ranije pod tuš.

Od Diega smo vidjeli sve na ovoj utakmici. Prvo je na kraju prvog poluvremena bio na granici tuče sa defanzivnem gostiju Calom, da bi početkom nastavka meča zbog udaranja laktom dobio žuti karton.

Nadalje, Diego je u 68. minuti pogodio nakon asistencije Vrsaljka za povećanje prednosti svog tima, a nakon toga se popeo na tribinu kako bi proslavio gol sa navijačima. Sudac to nije htio da toleriše i pokazao mu je drugi žuti karton i put u svlačionicu.