Šou Icardija u Đenovi: Zabija kako stigne i kako god poželi

Petarca u mreži Sampe

Argentinski napadač Mauro Icardi postigao je četiri gola za samo 21 minutu susreta u Đenovi.

Inter vodi 5:0 protiv Sampdorije i bez dileme je ovo najbolja partija izabranika Luciana Spallettija u posljednjih nekoliko godina.

Posebno se istakao Icardi, koji je od 30. do 51. minute postigao čak četiri gola. Prvi s penala u 30. minuti, pa potom u 31. i 44. minuti, da bi na kraju volej raspalio u 51. minuti za 5:0.

Kako je krenulo, mogao bi Icardi zabiti još neki gol, a trenutno ih ima 22, dva manje od Cire Immobilea.