
Vatreni oduševili cijeli svijet
Vatromet i petarde u Sarajevu nakon pobjede Hrvatske nad Brazilom
Veliki trijumf Hrvatske protiv Brazila u četvrtini finala Mundijala u Kataru slavio se i u Bosni i Hercegovini. Veselo je bilo i u našem glavnom gradu.
U Sarajevu se trijumf Vatrenih ispratio uz petarde i vatromet, sve je oduševio još jedan sjajan rezultat izabranika Zlatka Dalića.
Kako je to izgledalo u Sarajevu večeras pogledajte na narednom videu kojeg je objavio portal Klix.ba.
Vatreni su večeras glavna priča u cijelom svijetu.
Pokazali su da finale iz Rusije prije četiri godine nije slučajnost i Hravtska je sada među vodećim fudbalskim silama svijeta u to nema sumnje.
Novo polufinale za Vatrene će biti ukupno treće u historiji.
Igrali su 1998. godine polufinale na Mundijalu u Francuskoj 2018. godine u Rusiji i sada 2022. godine u Kataru.
U Francuskoj su bili trećeplasirani u Rusiji drugoplasirani, vidjet ćemo šta će uraditi u završnici Svjetskog prvenstva u Kataru.
Hrvati su tako veliki Brazil poslali kući nakon četvrtine finala, a svi su Brazilce vidjeli kao glavne favorite za naslov koji čekaju od 2002. godine.
Top Komentari
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.