Albanija u Španiji zabila gol za pamćenje, ali u 90. minuti je na scenu stupio Dani Olmo
Foto - Screenshot

Uzbudljiv meč u Cornelli

Reprezentacija Španije pobijedila je večeras u Cornelli Albaniju s 2:1 u prijateljskom susretu.

Selekcija Luisa Enriquea je uz dosta muke pobijedila Albance koji su bili na korak od remija, ali Dani Olmo je u 90. minuti donio pobjedu Crvenoj furiji.

Otpor Albanije je slomljen u 75. minuti. Lijepu akciju završio je Ferran Torres za prednost od 1:0.

Albanija je u 85. minuti izjednačila i to zaista bizarnim golom. Pau Torres je pokušao izbaciti loptu, ali pogađa u glavu Myrto Uzunija i ona završava u mreži za 1:1.

Ipak, u 90. minutu na scenu stupa Dani Olmo. Postigao je spektakularan gol za pobjedu Španije od 2:1.