Šta se desi kada se dva Grka nađu u duelu? Jedan zakaže termin kod stomatologa...
Chatzidiakos sada ima zanimljiv osmjeh na licu

Igrač AZ-a dobio uspomenu sa meča protiv PSV-a

S. Pašalić

PSV je danas u derbiju protiv AZ-a na svom terenu pretrpio težak poraz rezultatom 4:0.

Bio je ovo drugi poraz zaredom za PSV koji je u prošlom kolu također visoko poražen od Utrechta sa 3:0 u gostima.

Gostima je danas posao bio olakšan nakon što je Thomas u ekipi PSV-a u 22. minuti dobio crveni karton, a Badou je zatim sa dva gola u završnici prvog poluvremena donio prednost AZ-u od 2:0.

U nastavku su Svensson i de Wit pogađali pa je AZ stigao do pobjde nakon koje se izjednačio na tabeli sa PSV-om sa 23 boda.

Potražite više informacija na temu Eredivisie:

Ipak, igrač gostiju Pantelis Chatzidiakos će pamtiti ovaj duel po tome što je u 80. minuti ostao bez prednjih zuba.

On je bio u duelu sa svojim zemljakom Konstantinosom Mitroglouom koji ga je laktom udario u predjelu lica, a igrač AZ-a je dobio uspomenu sa ovog meča.