Stadion je zanijemio: Šećerović u besvjesnom stanju izazvao paniku na terenu

Pružio je još jednu kvalitetnu partiju, Larisa slavila 3:2

S. Mlaćo

AEL Larisaa savladala je danas u gostima Aris sa 3:2 u veoma zanimljivom meču.

Domaći su nakon 12. minuta vodili 2:0 i skoro upisali tri boda, no gosti se bude i dolaze do punog plijena.

Rovovska je to bitka na obje strane, a još jednu kvalitetnu partiju pružio je bh. internacionalac Adnan Šećerović.

Šećerović je u prošlom kolu upisao asistenciju, da bi danas učestvovao kod drugog pogotka.

Zamijenjen je nakon starta u 77. minuti poslije kojeg je stadion zanijemio. Naime, Šećerović je ostao ležati bez svijesti, pritrčali su mu saigrači, a zatim i medicinska služba, pa je odmah i mora napustiti igru.

Došao je kasnije sebi, te je bio zadovoljan pobjedom svog tima, ali i vlastitom igrom.