Stara dama nemilosrdna prema gradskom rivalu

Kup Italije

Fudbaleri Juventusa plasirali su se u četvrtfinale Kupa Italije. Stara dama je večeras savladala gradskog rivala Torino s 4:0, te su ostvarili prolaz dalje.

Lagano je Juve stigao do pobjede u ovom meču. Poveli su u 28. minuti pogotkom Simonea Zaze, da bi se minimalnim vodstvom Bianconera otišlo na odmor.

Nastavak donosi još tri gola u mreži Torina. Na 2:0 povećao je svojim drugim golom Zaza u 51. minuti, da bi zatim Paulo Dybala u 73. minuti pogodio za visokih 3:0.

Konačan rezultat susreta od 4:0 postavio je Paul Pogba spektakularnim pogotkom u 82. minuti susreta.